| pissi_8742 a întrebat:

Intrebare pentru.baietii cum va place sa fie curul si țatele unei fetelaughing? fundaaaaa

7 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

= )))))) sa fie, frate! cat casa poporului, cat seiful elenei udrea, sanii cel putin 1 Boc fiecare.

| Phutui a răspuns:

Fundul nu foarte mare dar nici foarte bombat, sa fie obraznic:X si sanii sa nu fie mari, nu-mi plac aia, mai bine mai mici si mai fermi:X

| eurynomus a răspuns:

Ferme bune de pipait

| Blooo a răspuns:

Pai sa fie normal wa, ce naiba ca actrita ai acare avea un san de 24 kglaughingrolling on the floor totusi nici fundu foarte mare sa nu se piarda gheorghe in excursie daca intelegi.

| DincoloDeRai a răspuns:

Pey 90-60-90 laughing

| Ion1234 a răspuns:

Fund mediu, sinii mari

| rpoxxv a răspuns:

Nici prea, prea.nici foarte, foarte.