| cosmin_6815 a întrebat:

Ce cadou ii place sa-i faci unei fete? fundaaaaa acum

Răspuns Câştigător
| Yuhuuuuu a răspuns:

Un ursulet pufos, dragut [ iepuras sau orice alt plus ]
o bratara cu initiala ei [ sau ceva care sa zorgane... ]
un lantic dragut cu o inimioara, o steluta, o floricica, ceva haios [ funny ] sau cu o litera...
in inelus dragut, finut.
o pereche de cercelusi lungi, finuti sau rotunzi... cu inimioare stelute. ceva cat mai feminin...
o esarfa
o rama dulce cu poza ei sau cu voi doi... sunt mii si mii de solutii :*

[ mai greu e la baiati.laughing ]

[Good luck and have fun! ] [ Succes ]

7 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

O inel cu diamant foarte foarte scumplove struck

| baru a răspuns:

Sall. Bijuterii, si lenjerie intima. Acuma depinde de situatie. Pa

| Afdsa a răspuns:

Parfum si o ciocolata love struck.

| SkittlesS a răspuns:

Uite ceva mai original :http://www.giftland.ro/cadouri-pentru-fete-brata-albastra-p-603.html

Sau:fi original scrie-i o poezie sau ceva suuper vezi t sper sa iti placa ce e pe site

| Rose9 a răspuns:

Pai ursulet de plus... cel putin eu ii iubesc...

sau ciocolata =p~

sper ca te-am ajutat...:*

| Mufiiinel a răspuns:

Pai, multi baieti mi'au dat parfumuri, la set, gasesti extrem de ieftine cu un parfum superb la oriflame happy un set cu parfum, crema si spray smug si sunt tarii. fundiita?puppy dog eyes

| Annaa_9816 a răspuns:

Pai cred ca un parfum sau un ceas. bijuterii