| pacalici a întrebat:

Intrebare pentru fete. Ce ati face daca iubitul vostru este plecat timp de 3-4 luni va ganditi sa faceti sex cu altcineva, sau al asteptati pe el. Vreau cat mai multe pareri. funda...

Răspuns Câştigător
| IloveME a răspuns:

Nu toate fetele sunt la fel!
eu una nu!
3-4 luni nu sunt o vesnicie si daca exista sentimente nu va dc as putea insela!

10 răspunsuri:
| thereforyou a răspuns:

@inLOVE (http://www.tpu.ro/......aca-mi_1/)
Tu penalo, tu l-ai inselat pe iubitul tau din primele zile, timp de 2 luni ai uitat? Cum naiba poti spune " eu una nu! "? Ipocrita p.ii.

| Adorable a răspuns:

Imi imaginez ca am o varsta adecvata, ca am 18 ani. Caci la varsta asta nu as face asa ceva nici cu prietenul meu!
Pai, baietii vorbesc. Daca te culci cu altcineva, prietenul tau poate sa afle. Cel mai bine este sa astepti ca prietenul tau sa se intoarca inapoi, nu sa te culci cu cineva de care nu esti sigura daca te iubeste sau ar fi in stare sa isi bata joc de tine.
Ce sa iti spun? Daca il iubesti cu adevarat, lasi dorintele si il astepti.

| ionut7782 a răspuns:

Aici depinde cat de mult il iubesti.toti avem dorinte dar asta nu inseamna sa ne inselam parteneri. ceia ce faci tu daca il inseli este ca iti bati joc de corpul tau singura nu iti respecti partenerul si nu il iubesti de ajuns sa il astepti.nu se merita sa iti pierzi iubitul pentru 15 minute de placere. daca il iubesti cu adevarat nu vei face asta.nu ii calca increderea in picioare.nu cred ca merita asta.parerea mea.succes

| misu a răspuns:

Pai iti raspuns. si daca sunt baiat. daca merita asteapta l.si mai gandeste-te si ca te inveti rau daca vrei sa faci ce spui

| Tom a răspuns:

Asteas basme ce ziceti voi pe aici.Dovada si cum minte @inLOVE.
9 din 10 femei l-ar insela.Si stiti prea bine ca asta i adevarul dar majoritatea nu recunosc.NU cred ca puteti rezista 4 luni fara sa faceti sex ca doar sunteti oameni aveti si voi nevoile voastre.

| Șușșș a răspuns:

Nu l`as insela in nici un caz.

| ancutza_2191 a răspuns:

Il astept, desi poate ca ma gandesc la sex cu altcineva dar nu fac, eu sunt o fire mai timida, mai inhibata deci nu cred ca m-as putea dezbraca in fata cuiva asa usor, deci il astept pe iubithee hee

| c76650531 a răspuns:

Nai rabdare cumprati vibrator, dar de te vei cupla cu cineva stai fara grija se vafla mult mai repede de cit crezi

| ciucanca41 a răspuns:

Este iubit sau doar asa sa treaca timpul, daca iubesti pe cineva nu poti sa faci sex cu altcineva nu te simti bine

| ANONIMA_3794 a răspuns:

Chiar de e plecat si pe mai mult timp, nu am degand sa fac sex cu altcineva nici sa-l schimb.
eu nu imi voi putea permite astawinking