| ana112 a întrebat:

Intrebare pentru fete. ce ati simtit cand vi s-a facut sex oral. Asa mai pe-ndelete. Ati simtit ca inebuniti nu?

Răspuns Câştigător
| MajorAsshole a răspuns:

Haideti, fetelor, raspundeti, ca sunt tare curios happy

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Depinde si cine iti face... daca ti face persoana iubita normal ca simti ca inebunesti

| MajorAsshole a răspuns:

@Littlebee
Sunt foarte curios - ne impartasesti si noua de ce ai refuzat?

| jolidon a răspuns:

Daca iti face persoana iubita? de parca mai are vreo importantaoh go on. nu stiu cum e, diana. mi s-a propus dar pana acum nu am acceptat sa mi se facalaughing. pe bune. de ce? tu ai primit? poti sa ne explici tuhappyca sa stie si cele fara experienta de pe site

| Aly_2611 a răspuns:

Nustim Diana dar ne poti spune tu ce ai simtit.

| Krmen14 a răspuns:

Ce intrebare stupida straight face oh go on

| chipanoo a răspuns:

Daca e meserias tipul