| anonim_4396 a întrebat:

Asta e o intrebare mai mult pentru fete.
Ati facut vreodata anal? Ce ati simtit?

6 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Sunt bărbat, și nu, nu am făcut, de fapt sunt virgin, dar am visat că tipă mi-a introdus jucări sexuale în anus, până și în vis mă simțea al dracu de inconfortant. laughing
Deci sfatul meu? Lasă-l dracu de anal, există și alte poziți. rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru SG1995):

Analul nu e o pozitie, Bula...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

AI incercat vreodata sa-ti vari cateva degete in c*r? Incearca si spune-ne ce ai simtit!

| CdeMetal a răspuns:

De ce nu-ți bagi degetele în cur să vezi?

| Mada1920 a răspuns:

Asa dupa parerea ta, ce fata normala crezi ca ar veni aici sa spuna eu am facut-o e senzational? Iti zic eu niciuna, face parte din intimitatile fiecareia si este un subiect ocolit de fete.