| Octavutzu a întrebat:

Intrebare pentru fete. Ce credeti ca trebuie sa fac pentru a face o fata sa ma plac si sa o pot cuceri. Nustiu referitor la comportament sau nu'stiu poate voi fetele stiti mai bine ce ati vrea de la un baiat sa fa cucereasca? astept raspunsurile voastre (big grinfunditabig grin)

Răspuns Câştigător
| criss:) a răspuns:

Preferintele variaza de la fata la fata.acum o sa iti spun lucrurile care le consider importante la un baiat:
~sa fie sincer
~sa nu se dea mare, sa fie el insusi
~sa se ingrijeasca
~sa pretuiasca ce face fata pentru el
~sa ii aduca mereu zambetul pe buzehappy
~sa ii ofere atentie
~sa aiba incredere in ea
~sa nu o jigneasca
bineinteles ca nu numai baiatul ar trebui sa aiba aceste calitati.nu cred ca relatia va merge daca fata nu va avea si ea o parte din ele.
succes!happy

7 răspunsuri:
| SiMpLa a răspuns:

Mie imi plac baieti finuti care stiu sa vorbeasca frumos sa fie delicati in tot, sa nu preseze fata. Sa fie grijuliu, imi plac in special cei care ma fac sa fiu speciala care imi soptesc lucruri dulci la ureche.Si cel mai importan SINCERI! chiar daca uneori sunt naivihee hee de sinceri imi plac.

| alina6344 a răspuns:

Mie imi plac baietii cu simtul umorului.[; x]... Cand esti cu o fata trebuie sa ai incontinuu subiecte de discutie... pentru a nu va plictisi.happy. eu ca baietii de ex discut de la nunti si chestii din astea pana la masini. cateodata si politica.laughing [rolling on the floor]

Unei fete trebuie sa ii arati respect si dragoste.winking [; x]...

Succes! [:*]

| ralucagld a răspuns:

Unei fete ii place sa se simta protejata.sa vorbesti cu ca si cum ar fi singura ce exista pentru tine. fa-o sa se simta speciala.la o intalnire ofera-i o mica atentie. o va aprecia cu siguranta. vorbeste-i frumos si respect-o. iar ea la randul ei iti va rasplati cu aceeasi moneda happy

| CrisutzuxD a răspuns:

Cel mai simplu raspuns:Fi tu insuti nu incerca smecheri ca o ranesti pe ea... Dar fi sincer!happy

| delisha_5380 a răspuns:

Depinde de fata ce vrea. fiecare are caracterul ei
eu una zic fi u insati e cal mai bine nu trebuie sa folosesti tehnici de agatat nu cred ca da roade sunt prea false. eu zic fi tu insati e cel mai bine natural si pur... fa-o cum iti vine pe moment. eu una asa vrea sa fie cand vrea sa ma cucereasca! succesc in noile cuceriri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

. Totusi chiar sa stii ca o_fata are dreptate. Unor fete nu le plac baietii care sunt mai grijulii cu ele.Si cei care sa le sopteasca lucruri dragutse la ureche cum a zis si o fata. Dar cel mai important este ce gen d baieti ii place fetei pe care vrei sa o cuceresti.

| Sufletzel_3959 a răspuns:

Pe mine ma fascineaza un baiat cand imi da de inteles cai place de mine dar incearca sa ma ignore.imi zice ceva dragut dar nu se baga in discutii lungi.deci asa.ma ignora.atunci eu sunt tot mai dispusa sa fiu cu el, cand sunt cu el, imi place sa se poarte ff finut in absolut tot, mangaieri ushoare saruturi dulci si finute

bafta! ai grijasmug