| anonim_4396 a întrebat:

De obicei se vorbeste despre cum baietii incearca sa cucereasca fetele insa sa explice cei care stiu si metodele folosite de fete pentru a cuceri baietii, adica cum procedeaza o fata cand vrea sa cucereasca un baiat?

1 răspuns:
| TheCrab a răspuns:

Pai, depinde de caracter, fiecare are un caracter personal... spre exemplu, mie daca imi place cineva am 2 oportunitati: ori ma port urat cu el[in limita scopului disponibillaughing, adica il subestimez asa pe fata], ori caut subiecte care-i plac, cand il vad astept sa ma salute,[ma uit fix in ochii lui ca altfel nu s-ar obosii]...cum ziceam, totul depinde de firea fetei.happy