| SerenaSmiley a întrebat:

Intrebare pentru fete: Ce gesturi faceti ca sa atrageti atenia unui baiat care va place?

9 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Majoritatea fetelor cand plac un baiat ii zambeste, il baga in seama, glumeste alaturi de el.

Răspuns utilizator avertizat
| AndrrreaDeea a răspuns:

-vorbesc mult in preajma lui
-zambesc
-ma imbrac mai special
-ma tot uit dupa el

| alinutza0408 a răspuns:

Incearca si fi mai tacuta si sa pari misterioasa

| Your5angel a răspuns:

happy Il privesti, ii zambesti, ii faci din ochi etc. Asta arata foarte dragut si daca si el va face acelasi lucru e sigur ca te place si el!winking

| farazaharsweet a răspuns:

Te duci si ii spui ca iti place de el

| Raluca200422 a răspuns:

Eu mai degrabă încerc sa mai uit la el asa atrăgător si merge!

| SergiuKamikaze a răspuns:

Daca tu esti cea din poza cel mai simplu i-ai zambi si nu iti mai trebuie nimic