| SecretLover10 a întrebat:

Intrebare pentru fete: ce parere aveti despre mine in poza asta? http://imageshack.us/photo/my-images/51/dscf0668k.jpg/

21 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ești un copilaș.
Pa, pa.

| unknow a răspuns:

Vai de p...la noastra!
esti praf, de fapt, tarana!
du-te la scoala s lasa prostiile ca esti un copilash mik mik mik mik!oh go on

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Estii tare! fa-ti cont pe facebook sau pe sentimente.ro laughing))
funda?

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Esti mic.cand o sa fii mare o sa fii bun:Xlaughing peste 5 ani sa ma suni!laughing

| annkaa a răspuns:

Inca esti mic baietzash, mai asteapta sa crestilaughing si atunci sa-ti faci o prietena

| SecretLover10 explică:

DDyx,merci pentru raspuns, dar nu nu sunt stelist, si nu am pus intrebarea asta ca sa imi caut o prietena.am 12 ani si am vrut sa aflu parerea altora despre mine.

| Patry a răspuns:

Imi pare rau dar esti copil mic nu ai mai mult de 10 ani asa ca ateapta cand o sa fi mare sa ti se dezvolte muschiii etc.

Si ai fata inca de copil

| Tequila a răspuns:

Nu e site de matrimoniale straight face
Se vede ca va tampit scoala.

| Digital112 a răspuns:

Bad boy, aveam si eu la varsta ta acelasi model de adidasi lotto.

| Tsiitsix3 a răspuns:

Mai da ce tot faceti asa? ca a pus si el o intrebare. Poate a vrut sa vada parerea a mai multor fete.happyK baietii mereu isi bat joc.happyEsti dragut.happy..., nu mai faceti nene asa ca e mik mik si nu poate pune chestii dastea.Nu`i lua in seama. ai vrut si uh o pareer.happy:*
Ps: Se pare ca esti stelist.love struck

| ir3al a răspuns:

:p sa ne suni cand mai cresti esti frum

| theone100 a răspuns:

Ne arati ca ai casa faina ma amortitule?

| bloodyflower a răspuns:

Moaaama ce "barosan" esti!
Hai la mama, ca-ti dau o bombonik!winking

| IHateLuvStorys a răspuns:

Esti cam micutwinking, dar esti destul de dragut...big grin

| Deiiia_7453 a răspuns:

Esti inca mic :*

| SmileToMe a răspuns:

Esti micstraight face
Prea mic pentru a avea o prietenastraight face
Nu`ti face griji o sa te maturizezi tu si pe la 12-13 ani poti sa te gandesti la fetekiss

| NicoNicoNiiiii a răspuns:

Ce draguzzzzzz :-x

| XSecretLov3X a răspuns:

Mare dreptate ai Craciunitasmugsmugsmug

| Street22 a răspuns:

Voi credeti ca are 12 ani?

| TheLeg3nd a răspuns:

Esti mic

| Muresan_Alin_Robert_1988 a răspuns:

Esti super cool.