| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre mine^^. Dragut sau urat intrebarea e adresata fetelor:)):P
http://imageshack.us/photo/my-images/807/p2306111904.jpg /

Răspuns Câştigător
| Kafeeaua a răspuns:

Pai...conteaza cate de treaba sau de gashca estinu ca estifrm ca unei fate nu ii vrb frumusete ta
nu conteaza cat de urat sau frumos esti
doar ce se afla in suflet!
FuNdiSSa?happy

9 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Nu esti nici frumos, dar nici urat!

| LarissaMouse a răspuns:

Sincer,nu esti fat frumos din visele mele. laughing ai inteles tu.

| ladygaga a răspuns:

Nici dragut, nici urat.
Doar ca nu esti genul meu, deci nu pot spune ca esti dragut.

| Madeleine94 a răspuns:

Simpatic.cel mai bine te cunosc persoanele din jur.asa dintr-o poza nu prea imi pot da seama

| ZUzulikii a răspuns:

Draguts

| JaneEyer a răspuns:

Py...nu esti nici frum da iki urat...thinking

| Maria_6444 a răspuns:

Nu esti asa dragut! Dar sa stii ca nu conteaza asta!

| bogdan_8101 a răspuns:

Eh mersi de raspunsuri concide cam cu ce cred si eu nu sunt fat frumos dar nici urat dragut as zice^^hee hee

| DelilahhValillah a răspuns:

Esti super dragut!batting eyelashes