| AtashiNoBakaDesu a întrebat:

Intrebare pentru fete: Ce parere aveti despre relatiile dintre fete albe si baieti negri?
Am incercat sa caut unele pareri, dar am gasit doar pareri ale unor fete din America, iar acolo e ceva normal. As vrea sa stiu si parerile romancelor.
Ati putea sa aveti o relatie cu un tip negru?
As dori sa fie luata in serios intrebarea, pentru ca eu nu am pus-o in gluma.
Multumesc! happy

19 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu vad nimic anormal in asta si da, as putea sa am o relatie cu un negru chiar daca unora li se va parea ciudat

| Roxana121 a răspuns:

Nu conteaza culoarea pielii, important e sa-ti placa de acel om.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sa stii ca negrii o au mare.

| AtashiNoBakaDesu explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

U don't say

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru AtashiNoBakaDesu):

Tie pofta de o negresa mare a?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu cred ca ar trebuie sa ne mai punem imtrebari despre diferentele rasiale in anul 2013

| Azµre a răspuns:

Da de ce nu? Una din fanteziile mele a fost să pot cunoaște o femeie de culoare. Nu culoare sau rasa ne împiedică pe noi oamenii, să iubim!

| Oana92 a răspuns:

Ar trebui sa fie considerate normale in orice colt al lumii. Nu culoarea pielii influenteaza caracterul omului. Din punctul meu de vedere nu exista niciun fel de problema!

| Dariusuu a răspuns:

Pai mi se pare normal. Sunt si ei oameni, sunt oameni ca noi.

P.S Frumusetea exterioara e doar un ambalaj.

| Vix999 a răspuns:

De ce ar avea cineva ceva impotriva?
Nu inteleg rostul intrebarii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am nici o problema cu el, mai ales ca din asa ceva se pot naste dalmatieni si dalmatienii sunt niste animale dragute.

| BeautifulAngelOana a răspuns:

Daca exista iubire adevarata, de ce Nu? Da barbatii negii ce au? Nu sunt tot oameni? Eu zic ca, daca o fata alba si un baiat negru se iubesc atunci nu conteaza ce culoare are pielea!

| LittleLuciane a răspuns:

Eu am fost cu un baiat negru ap 1 an nu cred ca are ceva doar sa va iubiti voi si atat nu conteaza ce zice lumea si in Romania orice e posibil

| wess89 a răspuns:

Te uiti prea mult la filme xxx laughing

| IlincaD a răspuns:

Nu am absolut nici o problema cu barbatii negrii. Cat timp se comporta cum trebuie si sunt baieti buni, e perfect.

| MadaAwwr a răspuns:

Da sunt mișto băieții de culoare, jegoși de etnie romă sunt problema, știi ce zic.

| MadaAwwr a răspuns:

As putea avea relatie cu un băiat de culoare, e cu 100 clase peste un gunoi de etnie romă

| missiulia98 a răspuns:

Nu contează felul in care arati atâta timp cat exista acea chimie între cele doua persoane.

| Andrada05 a răspuns:

De ce nu? Pana la urma si cei negri sunt oameni care iubesc.
Doar pentru ca au alta culoare fata de noi asta nu inseamna ca sunt rai.
Am mai vazut o femeie alba si un barbat negru care sunt impreuna si se iubesc.