| AndraDaPretty a întrebat:

Intrebare pentru fete: Ce parere aveti despre sexul oral?

Răspuns Câştigător
| Sim0 a răspuns:

Deci din raspunsurile voastre desprind faptul ca voua va place sa vi se faca dar va este scarba sa faceti laughing. Mna` in fine, nu ma intereseaza. Sexul oral? Atata timp cat este facut intr-o relatie stabila ( cat pe posibil o casnicie) nu este nimic neobisnuit :] ..Parerea mea.

| plosnitapufoasa a răspuns (pentru Sim0):

Meriti funda. si cred ca AndraDaPretty a pus intrebarea aceasta ca sa vada alte fete ce perere au despre acest lucru pentru ca a facut si ea sau vrea sa incerce. si na sa prinda curaj.

12 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Umilitor, injositor, degradant fata-baiat, invers poate mai merge.

| luniii a răspuns:

Cata prostie? Va place ma sa vi se faca da sa faceti nu? Pai cum dracuoh go on.Sunt fata si nu am facut asa ceva pana acum, dar sunt de parere ca atata timp cat ai o varsta inaintata si o raltie stabila sexul oral nu poate fi considerat injositor mai ales atata timp cat e reciproc.Dc sa fie injositor? Ca doar nu va apucati sa le`o s***** la toti boschetarii de pe strada. In fine.

| DarkBlood32 a răspuns:

Bleah. :-&

| TimeParadox a răspuns (pentru DarkBlood32):

Pe cine ai testat? pe un poster de-al lui biberon? laughing

| DarkBlood32 a răspuns (pentru TimeParadox):

Anyone,nimeni thumbs down

| Pitzipoanca a răspuns (pentru DarkBlood32):

SWAG = Secretely We Are Gay. Din aceasta cauza au fost alese aceste acronime in anii 70. Sodomia si homosexualitatea erau blamate.

| TimeParadox a răspuns (pentru Pitzipoanca):

+1 laughing "pitipoanca" -2 laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Felicit pentru modul de gindire pe utilizatorii:Sim0, midu89, anonima1995, repet:pentru modul de gindire.Intradevar,in relatie stabila, sexul oral este bine venit, stimulind psihic si ajutind psihologic relatia, mai ales atunci cind intervine monotonia.Depinde de parteneri si de modul in care privesc acest lucru si de sinceritatea lor.Numai bine.

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Ingrozitor daca trebuie sa fac eu baiatului, e o porcarie, se ingrozeste si o femeie majora dar noi?

| anonima1995 a răspuns:

Inainte mi se parea scarbos, dar acum nu. Atata timp cat se intampla intr-o relatie stabila, nu vad de ce nu ar fi binevenit. Si in plus, e bine sa nu intervina monotonia in pat. E foarte ok cand vrei sa incerci ceva nou cu partenerul. Nu e scarbos. Mai ales daca si baiatul ii face fetei e si mai bine, are parte fiecare de placere.

| midu89 a răspuns:

Stii...la prima vedere poate parea dezgustator, injositor, dar intr-o relatie stabila de cativa ani unde exista si iubire eu cred ca e bnvenit, eu una sunt deschisa cand vine vb de cv nou. dar numai cu un partener si daca as avea incredere in tipul respectiv; nu oricui si oriunde bla bla bla