| abc123_5207 a întrebat:

Intrebare pentru. fete, cum a fost prima experienta sexuala la voi? cum v-ati simtit? v-a durut? va rog explicati-mi, va multumesc big grin dau funda pentru cel mai folositor raspuns

Răspuns Câştigător
| Mo a răspuns:

A fost cea mai frumoasa noapte din viata mea. Nici nu poti sa descrii cum e sa iti incepi viata sexuala cu persoana pe care o iubesti. Nu am simtit absolut nimic dureros.totul a fost doar frumos! E minunat sentimentul acela de siguranta si incredere pe care ti-l ofera dragostea persoanei de langa tine. pur si simplu nu poate fi explicat. La inceput aveam emotii dar el mi-a alungat orice teama. Crede-ma ca nu ai de ce sa iti faci griji in privinta asta. Dar nu uita ca faza cu durerea se schimba de la caz la caz. Ia-ti suficient timp si nu exagera cu nimic. In final...nu uitati sa va protejati. O sa vezi ca nu ai motive sa iti faci griji!

Pupici! :*

Acum imi dai funda?

3 răspunsuri:
| lyrics a răspuns:

A fost foarte frumos, exceptand durerea, care nu a fost atat de mare.
iubitul a avut grija de mine, si a folosit cele 4 "ingrediente"
1. tandrete
2.preludiu
3.prezervativ
4.lubrifiant
m-am simtit destul de ok.
de sangerat nu am sangerat, decat f f putin.
dar asta depinde de fiecare fata.si de atentia baiatului

| smileforme a răspuns:

crying a durut f tare, am si plans straight face. a fost cumplit straight face dar stii cum e, nu poti sa fugi prea mult de clipa asta doar pentru ca ti-e frica de durere, pana la urma tot trebuie sa treci pestewinking succes!

| uSeR_6817 a răspuns:

Eu sunt baiat dar stiu cum e ca am disvirginat-o pe prietena mea si a durut-o un pic dar ia trecut si a sangerat cat de cat, si depinde si din ce pozitie te disvirgineaza