| Andre a întrebat:

Buna TPU am o intrebare pentru fete :Cam pe la ce varsta va invita un baiat la intalnire? Cum este? trebuie neaparat sa fin respungatoare? explicati-mi va rog cel mai complex raspuns si folositor fundakiss

5 răspunsuri:
| Andre explică:

Eu am 11 si nu am avut nici o intalnire sunt fumoasa foc si chestia asta e vreo problema?

| Andre explică:

As vrea sa fiu invitata dar nu stiu cum si cum sa ma comport si unde sa ma duc ca sa ma invitedaca vrei sa vb cu mine mai mult las id stela_stela_cool

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Varsta n-are importanta, desi intalnirea decurge in functie de eahee hee.
O intalnire intre 2 "amorezi" intre 10-12 ani este cea mai simpla. Ies la un suc/film, povestesc intamplari, se lauda cu prietenii lor si vorbesc despre desene, scoala. Dupa cativa ani, treburile incep sa se complice. Apar intalnire de seara, vestimentatia incepe sa-si spuna cuvantul, anturajul se schimba.
De ce sa fii respingatoare?laughing Esti tu si cu asta basta! Treaba cu "respingatoare" e de mult cazuta. Daca esti recalcitranta, ii vorbesti pe un ton mai ridica, desi nu-ti doresti, poti cadea in ochii lui ca o "incuiata" sau "salbatica".

Răspuns utilizator avertizat
| PuFuleTe_5630 a răspuns:

Sa sti ca trebuie sa fi uh insusi nu trebuie sa fi raspingatoare si cu varsta nu contaoh go on dar trebuie sa iesi cu el doar daca il placi nu pentru ca genstu conteaza pentru ca data urmatoare o sa te simti prost ca nu ii mai accepti invitatia bafta