| Niicole a întrebat:

Intrebare pentru fete, cum ii aratati baiatu de langa voi ca-l apreciati si ca tineti la el?

5 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Ii spun:
"Ba, imi place de tine. N-am de gand sa-ti arat sau sa-ti demonstrez nimic, daca esti suficient de destept incat sa-ti dai seama de asta, atunci perfect, daca nu, inseamna ca am gresit persoana."

| LineGuide a răspuns:

Ii inveti lucrurile care-i plac, si le faci regulat, sub diferite forme. Ii arati ca-ti pasa, si cel mai important e sa nu-l sufoci, dar nici sa-l lasi fara prezenta ta. Desigur, de la om la om, apar diferente, dar in general baietilor le place sa vada direct ca iti place compania lor, e clar!
Fi tu si totul merge de la sine.
Mult noroc!

| SerenaSmiley a răspuns:

Nu stiu cate, nu mi-am pus intrebare si nici nu prea ma intereseaza. Conteaza ca el stie asta si asa imi e foarte important.

| SerenaSmiley a răspuns:

Incerc sa vorbesc cu el sa il ajut sa ii dau atentie, dar sa ii dau si libertate. SA fac cu el lucuri care ii plac.

| Heart99 a răspuns:

Il impungi, il ciufulesti, il iei de obraji, il tachinezi, si intr-un final cand intreaba ce-ai cu el de-l torturez, ii dai una si-i spui in gluma ca "asta-i din iubire"
Se prinde el laughing)