| R3ndom a întrebat:

Am o intrebare pentru fete. Ce apreciati mai mult la un baiat?

Răspuns Câştigător
| Tinna666 a răspuns:

Este normal ca prima daca aa fom atrase de fizicul unui baiat.eu recunosc ca mereu mi-au placut baietii "rai". genul ala de baiat inalt, cu muschi, frezat, cu dantura perfecta si care iasa in evidenta in grupul de prieteni.mereu ma inmoaie un baiat cand ma fixeaza din priviri si ma studiaza apoi imi zambeste cu subinteles.trecand peste aspectul fizic, cand ajung sa cunosc un baiat apreciez simtul umorului, bunul simt si sinceritatea.imi plac baietii care stiu ce vor si care imi spun verde-n fata ceea ce au de spus.
Desi toti vrem sa ne dominam partenerul, sincera sa fiu ma atrage un baiat care este in stare sa ma domine, un "catesus" m-ar plictisi.dar sa fie cu o limita.una e sa iti spui punctul de vedere si sa participi in luarea unei decizii si alta e sa imcerci sa limitezi persoana de langa tine si sa ii impui sa faca doar asa cum vrei tu.

8 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Ficatul

| R3ndom explică (pentru whatevernvm):

Hmm...chiar ma gandeam la asta

| RAY a răspuns:

O femeia sta cu un barbat pentru resurcele lui helen fischer antroplog,banuiesc ca raspunsul la cam da ea, depinde de varsta
parerea mea focul inceputului unei relati sta in aspectul fizic nu in carcater nu poti sti ce carcater are x daca tu nu il placi fizic, fetele nu isi vor da niciodata un raspuns adevarat de ce? ca sunt emotive ca si noi cu toti suntem cand vad un barbat frumos, inalt, bogat aprinde emotiile unei fete ea il place si va vrea sai cunoasca sufletul, de ce tipi din licee populari nu sunt urati? de ce au un carcater de toata jena? un badboy nu are un suflet de ingereas daca ma intelegi

| Doub a răspuns:

ABDOMENUL
Să fie interesant şi jmek ca mine, să mă simt protejată, să mă înnebunească prin felul lui de a fi, să fie deştept şi să aibă suuufletttttt.
Ahh, şi să mă suporte, mai ales la început când sunt naşpa.

| raluk27 a răspuns:

Scuza-ma ca iti spun, dar e o întrebare cretina, pe care multi o pun la prima întâlnire. Ea răspunde "pai apreciez x, y, z", iar el "da, pai exact asa sunt eu. Sunt si x, si y si z. Gata, sint exact ce cautai". E ca si cum ti-ar pune pe tava un manual cu instructiuni.
Atunci unde mai e farmecul? E misto sa te aprecieze fara ca tu sa stii de ce, pentru ceea ce esti tu, firesc, natural, nu pentru că te-ai strofocat sa fii cum isi doreste ea.

| Rakanishuu a răspuns:

Sinceritatea, manierele, inteligenta, curajul de a vorbi, chiar daca e constient ca va zice o prostie. laughing

| EnvyU a răspuns (pentru Rakanishuu):

Si noi apreciem la o fata, manierele, sa nu o vedem ca zice, hai fa in ***. Inteligenta, sa nu aleaga badaranul idiot, curajul de a vorbi nu sa astepte o mie de pana face baiatul pasul, si sinceritatea sa nu zica o chestie dar sa gandeasca altceva.

| AnaaMaria1995 a răspuns:

Fidelitatea, respectul si modul in care vorbeste