| Xanna a întrebat:

Intrebare pentru fete.
Cum va place sa fiti seduse? Cum va place sa fiti invitate in oras? Va place un baiat timid, cu tupeu? glumet sau serios? spuneti-mi cum a-ti vrea sa fie baiatu/barbatul perfect

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu există bărbatul perfect!
Trebuie să fie sincer, curat, plin de viață, etc.
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

Cu tupeu. Daca vad ca incepe sa tremure sau sa balbaie nu pot rezista tentatiei de a face cel putin o gluma pe seama lui.Incerc sa ma abtin dar pur si simplu imi iese gluma pe gura. O sa ard in iad pentru asta, stiulaughing
Glumet, ca sa nu rad numai eu singura la bancurile cu blondele si cu Basescubig grinMacar asa de complezentalaughing
Baiatul perfect ar trebui sa aiba rabdare.Multa.Sunt o fire schimbat-oare, careia ii face o deosebita placere sa scoata oamenii din sarite.Sa nu tina cu DinamolaughingE esentialdevil
Sa nu imi aduca flori, daca i-am zis ca nu imi plac.Si nici cadouri.Sa nu ne certam cine sa plateasca nota de fiecare data(n-am sa inteleg niciodata de ce baietii inca cred ca e de datoria lor sa plateasca de fiecare data consumatia), sa imi demonstreze ca are cultura generala. Dar sa nu fie mai bun ca mine.Atunci s-ar schimba treabawhistling

| TąNyą a răspuns:

Nu vreau sa-mi zica replici de cocalar. " alo gagica mi-am pierdut telefonul mi-l dai pe al tau? " oh go on
Simplu fără mare tam-tam sau şmechereşte.
Ambele cu unul timid. e mai nasol, dar nici cu un tupeist de mă face să mă duc acasă deci jumi-juma
Şi glumeţ şi serios big grin tot jumi-juma
Băiatul perfect pentru mine este acela care nu este indiferent cu mine, draguţ nu frumos, nu f frumos, fabuloswinking să existe comunicare între noi şi puţin sensibil big grin. adică să nu fie porc, să-l doare în cot de mine şi să facă numai ce vrea el şi să facă şi singur.

T.

| Miha a răspuns:

Daca ar fi sa existe barbatu/baiatu perfect pentru mine ar fi asa:
-amuzant
-frumos
-bine facut
-sa gateasca[laughing]
-sa ma iubeasca cu toata fiinta lui; x
-sa fie bunbig grin
Cam asa ar arata barbatu/baiatu perfectlove struck
Nu vreau sa fiu sedusa... vreau sa ne seducem unul pe celalaltbig grinPrima intalnire daca se poate sa fie una specialalove struck

| dnxbv a răspuns:

@Miha: indeplinesc toate cerintele tale.
suna-ma tu, ca eu n-am credit. (n-ai specificat ca trebuie' sa fiu si bogat) si nu am nici BMW, am dacie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miha, ce tot spui acolo sa gteasc cred ca glumesti

| Cirstina a răspuns:

Pai seara sa mergeti in parc. Pai Baiatul sa fie cu tupeu dar sa fie si glumet sa nu te plictisesti la intalnire. Sper ca ti-am fost de ajutor.