| kegrtteger a întrebat:

Am o intrebare pentru fete.
daca l-ati cunoaste pe acest baiat https://imgur.com/6NI4Ltv ati vrea sa fiti impreuna cu el? Sau nu neaparat sa fiti cu el dar sa ne spuneti daca arata bine sau nu macar.

9 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Pentru mine e mic oricum...

| deeeaqq a răspuns:

Vrei să mi spun părerea despre tine sau ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nope.

| AdrianVoicu a răspuns:

Un pic de sala si o frizura smechera gen mafiot happy

| GazzaRecordsRo a răspuns:

Daca esti tu in poza ai tot respectul meu pentru ca ti-ai pus o poza, nu te lasa intimidat de ce zic astia pe aici, esti frumos ( nu sunt gay ).

| Socke a răspuns:

Nu arata bine(nu e doar standardul meu).e standardul general. avand in vedere ca pun accent (65%)pe cum arata o persoana nu as vrea sa fiu cu el impreuna.
in concluzie e un nu pentru respectiv., dar o sa geseasca el pe cineva cu care sa se guguleasca.

| GazzaRecordsRo a răspuns (pentru Socke):

Tu esti arac de pus in gradina rolling on the floor cred ca respectivul nu te-ar lua cu tot aurul pe tine.

| Socke a răspuns (pentru GazzaRecordsRo):

Merci.

| Socke a răspuns (pentru GazzaRecordsRo):

La ce te referi?