| BlackPearl_7457 a întrebat:

Intrebare pentru fete: E adevarat ca sfarcurile se fac maro dupa ce ai primul contact sexual?

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Da,si dupa al doilea se usuca si cad!

NOname
| NOname a răspuns:

Nu, dragă, stai liniștită. Cine ți-a spus așa ceva, și-a bătut joc de tine.

| T4ny4 a răspuns:

N-are absolut nicio legatura culoarea sfarcurilor cu vreun contact de vreun fel laughing

| ionutzul31 a răspuns (pentru T4ny4):

La contactul cu pumnul vezi ca iti schimba culoarea laughing

| T4ny4 a răspuns (pentru ionutzul31):

Aia da! La contactul cu pumnul orice isi schimba culoarea laughing poate chiar si starea sufleteasca laughing

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Nah, prima data se inverzesc, apoi trec prin toate culorile curcubeului, stii tu, sfarcurile sunt ca niste cameleoni. Isi schimba culoarea smug

| YuuLyan a răspuns:

De la creatina ...am un prieten la sala care de la creatina i s-au facut mainile verzi rolling on the floor

| mogosan96 a răspuns:

Eu de 2 ani am sfarcurile verzi! nu stiu de ce!

| marysol10 a răspuns:

Aiurea nu stiu cine a scos-o si pe asta.nu are nici o legatura culoarea sfarcurilor cu primul contact

| BlackPearl_7457 explică:

Silviu draga, te consideri fata? Este bine de stiut :*!