| striffe a întrebat:

Intrebare pentru fete.
Preferati sa primiti un buchet sau un cos cu flori?

15 răspunsuri:
| ConnstanntiN a răspuns:

O galeata.

| Lore2good a răspuns:

Nu conteaza daca noi ca fete primim un buchet sau un cos cu flori sau o singura floare. Poate ar prefere cosuri cu flori sau mai stiu eu ce daca ar fi materialista si nu s-ar gandi cat de scumpe sunt florile in ziua de azihappyCu banii care ii dai pe un cos, mai bine iei o floare si iesiti la un patinoar, suc sau filmhappy
Eu sincer m-as bucura si sa primesc o papadie venita din suflet de la persoana dragabig grin

| Lavidaloca a răspuns:

Conteaza gestul si sa fie din suflet.De cele mai multe ori o floare e apreciata mai mult decat un buchet de flori pompos.

| MonkeyBoss a răspuns:

O florarie in Piata Amzei laughing

| Baby_2365 a răspuns:

Buchet

| ArinaDeDe a răspuns:

Dragute amandoua. Un buchet mi-ar placea daca mi l-ar da la intalnire. Cosul daca e sa mi-l aduca acasa.

| Vikky2209 a răspuns:

Buchet laughing

| GreenEyes23 a răspuns:

Conteaza gestul mai mult. Dar dupa parerea mea un buchet de flori ar arata mai bine, decat un cos.

| jupiterestru a răspuns:

Un camp de flori

| Anirock a răspuns:

O gradina direct, de ce nu? laughingrolling on the floor)))

| EverythingWillChange a răspuns:

Bună, striffe.
Gestul contează!winking
Pa-pa.

| striffe explică:

Ideea este ca vreau sa trimit flori si nu stiam ce ar fi mai frumos

| striffe explică:

Este pentru acasa