| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete: Voi de minim cati cm v-ati dori sa aiba penisul baiatul cu care faceti sex?

Intrebare pentru baieti: Voi de cat aveti penisul si ce varsta aveti?

Fiti sinceri si nu ma luati cu "marimea nu conteaza". happy

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu am metru atat de potent incat sa aflu masura potentei mele

| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul pentru intrebarea privind ""dorinta"" fetelor o gasesti aici :
http://unica.md/......-femeilor/
Raspunsul pentru intrebarea privind marimea ''jucariei'' baietilor il gasesti in urmatorul articol publicat in revista stiintifica Descopera.ro :
Femeilor le pasă mai puţin de mărimea penisului;
,, Grijile pe care şi le fac bărbaţii cu privire la părerea femeilor faţă de mărimea penisului s-ar putea să fie nefondate.
Un studiu publicat în British Journal of Urology International sugera că, în timp ce majoritatea femeilor (85%) erau satisfăcute de mărimea penisului partenerului, bărbaţii continuau să fie nesiguri de asta.
În acelaşi timp, aproape jumătate dintre bărbaţii implicaţi în studiu (45%) îţi catalogau penisul ca fiind mic, deşi oamenii de ştiinţă au concluzionat că astfel de cazuri erau rarisime.
https://www.descopera.ro/dnews/11987176-care-este-marimea-medie-a-penisului
Sanatate!

| Hammurabi a răspuns:

Te-ai gândit să-i împerechezi aici pe TPU, în funcție de cum se potrivesc? laughing sau e doar curiozitate.

| Crackman a răspuns:

Mda laughing asta este o intrebare cam. in fine logic ca femeia are nevoie acolo de macar 12 cm. cat are si ea vaginul. Media penisului in tara este 12.5 cm

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai sa fie mare. Iubitul meu o are mica si nu simt de multe ori nimic, degeaba stie ce sa faca daca nu are cu ce. Nu de putine ori am imitat orgazmul din cauza penisului lui. 18 cm macar.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Eu o sa-ti zic ca degeaba are cm multi, daca nu stie sa ma satisfaca.winking

| Hammurabi a răspuns (pentru MademoiselleCosmina):

Acum e interpretabil.
Că dacă meseriașul n-are unelte, tot nu iese lucrarea ca lumea, exact ca și când novicele are unelte dar nu știe ce să facă cu ele.
Și aici există un optim ca în toate celelalte. laughing

| Plato a răspuns (pentru Hammurabi):

Mda no, dar uite, cu un baros poti doar sa darami chestii, sa le spargi, zdrobesti. Cu o unealta normala, cum are orice om acasa, mai bati un cui, mai construiesti ceva, iasa mai frumos.

| Hammurabi a răspuns (pentru Plato):

De acord.
Eu am zis doar că nu merge să stângi diblul de la baie cu o surubelniță de ceasornicar. Că-ți pică etajera.
Sau vine vecinul și o strânge.

| ThePitPew a răspuns:

Marimea penisului meu e de 13 cm si am 13 ani.