| bonhiboana a întrebat:

Intrebarea mea e putin ciudata. Azi am dat bacu, si am scris pe doua foi dar nu imi aduc aminte daca mi-am scris numele pe prima foaie, pe a doua stiu sigur ca l-am scris. Ar putea sa ma pice pentru asta? Am pus`o la aceasta categorie fiind ceea mai vizitata.

6 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Nu cred daca foile ar fi impreuna dar daca una s-ar ''rataci'' nimeni nu ar stii carei lucrari ii apartine, dat fiind faptul ca nu ai numele pe ea! Tot ce mai poti face acum e sa stai calma sa astepti ceea ce se va intampla sa te rogi la Dumnezeu si sa fii atenta la urmatoarea proba! Mai multe nu poti face!

| BruneTTe a răspuns:

Sigur l`ai scrishee hee. si eu dupa teze am mereu impresia *Vai daca nu mi-am scris numele?*. * daca nu stiu ce* laughing. si cum au zis si cei de dinainte happy profesorii care au supravegheat trebuiau sa se asigure ca ati facut ce trebuiehee hee

| 16.laura.16 a răspuns:

Stai linistita, esti doar stresata! Profesorii spuraveghetorii sunt obligati sa verifice numele pe baza buletinului, si, daca nu l-ai s fi scris, te ar fi atentionat!

| cristina a răspuns:

Nu

| Moni. a răspuns:

Cum adica? si cand ti-a lipit coltul supraveghetoarea nu a vazut ca nu ti-ai scris numele? mi se pare imposibil, probabil ai uitat, din cauza emotiilorbig grin

| anca2260 a răspuns:

Cand termini lucrarea si i o duci profesorului acesta are obligatia sa verifice aceste detalii.iti doresc o nota mare