| adrili10 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare. Daca nu iti scrii cnp pe lucrarea de bac se intampla ceva? Pe a doua foaie am scris stiu sigur dar pe prima nu mai tin minte eram emotionat.Dau funda. Vreau raspuns urgent.Numtumesc.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dar nu trebuie scris CNP-ul, nici macar nu ai vreun spatiu pentru asa ceva.

| Satango a răspuns:

Ce CNP? Că eu n-am auzit de așa ceva. Azi am fost și eu la română.

| adrili10 explică (pentru Satango):

Pe noi ne-o pus sa scriem deasupra de nume CNP

| Random123456 a răspuns:

Nu iti cere nicăieri cnp-ul la proba de bac, scuze dar supraveghetorii vostrii au fost putin neiformati. Tot ce trebuie e nume, initiala tatalui, prenume, scoala de provenienta, centrul de examen, localitatea, judetul si semnatura si numele supraveghetorilor happy

| Satango a răspuns (pentru Vîrgă_Valentin_1996):

Ce picat visezi? Nu îl/o speria. Nu era nevoie.