| hsr a întrebat:

Intrebarile precedent erau legate de o foarte buna prietena[majoritatea][sa'i zic B]ei bine.acum doua zile am avut o intamplare care m'a "chinuit" putin. Ei bine. duminica trecuta trebuia sa ies in oras cu B si cu inca o fata.Eu am avut o problema si nu am mai putut merge.Eu nu aveam nrele lor de telefon deoarece imi schimbasem cartela si din pacate nu le'am putut anunta ca numai pot veni.Seara mi'au aratat ca sunt suparate pe mine. Mi'am cerut scuze lui B si i'am trim un trandafir promitandu'i ca am s. o scot la un suc. Ea s-a calmat. Mi. a spus ca ii raman dator cu o iesire si ca ma iarta dar sa nu se mai repete. Apoi mi-a spus ca ma iubeste.Ieri am fost la ea la liceu[ea e a noua eu a saptea.]Si mai era cu un coleg[cel mai bun pr al ei de fapt]. Cu mine a fost si cealalta fata cu care fusesem la suc.Eu ma simteam vinovat totusi ca le'am lasat sa ma astepte si i'am mai cerut odata scuze. Ea mi. a dat o palma usor in stomac[cum facea de obicei]. Apoi am mers la un suc.Acolo mi-a zis ca merit o bataie bun dar ca nu poate sa dea in mine pentru ca am iubeste prea mult.Arepetat asta de vreo doua ori. Apoi am hotarat sa o conduc la liceu.Cu toate ca eram vreo patru pers ea a stat numai langa mine.Cand sa intre in liceum'a luat in brate si m. a pupat la fel si eu.Acum.nu stiu ce sa inateleg.Eu sunt indragostit de aceasta fata, ea stie asta.Am intrebat'o daca vrea sa fie cu mine si a zis ca deocamdata nu.Sa mai cresc putin si dupa aia mai vedem.Chestia e ca se poarta f dulce cu mine.Ma alinta, ma ia in brate, ma pupa...nu stiu ce sa cred.Adica ma place? Si daca da ce ar vrea de la mine?big grin

1 răspuns:
| BlueHusky a răspuns:

Heiii ia ceea ce ai! Eu cred ca e frumos ceea ce ai (si mie imi place modul in care scrii) Da, te place.Numai ea sti ce vrea (si nici asta intodeauna). Have fun