| amoremioX a întrebat:

Iubeam sai il iubesc inca,, am facut o prima data cu el...si a doua ora,, da parca imi era greu de el...credeti ca incep sa nu l mai iubesc? poate ca am suferit din cauza lui si acum imi revin? nu mai simt ce simteam... ce ar trebui sa fac ca sa vad ceea ce simt cu adev?

Răspuns Câştigător
| IngerPierdut a răspuns:

Dat fiind faptul ca a fost primul... poate sa fi fost doar o atractie. Faptul ca iti zicea ca o sa te duci la facultate, ca nu te merita... te-a ambitionat si mai mult.Eu zic sa mai stai alaturi de el, sa te lupti pentru relatie...numai cu timpul iti vei daca seama daca il iubesti sau nu... iubirea vine in timp.Important e ca nu se poarta urat cu tine...

5 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, sentimentele sunt sau nu sunt...nu poti face prea multe daca nu mai simti ce simteai...incearca sa comunici cat mai mult cu el, faceti lucruri noi, poate esti putin confuza dar il iubesti...asteapta o perioada de timp sa vezi ce vrei si ce simti, sa iti pui in ordine gandurile si sentimentele...

| frumusica80 a răspuns:

´Buna, cred ca esti o femeie tanara si cred ca si iubitul tau este tanar, si cred ca amandoi santeti fara experienta an iubire, si este normal cand barbatul nu stie ce trebuie sa faca ca tu sa te simti bine an prima data cand ancepi viata sexuala, cand asta e problema ta pentru ca nu ai scris ca sa atelegem mai bine intrebarea, ar trebui sa vb cu iubitul tau, despre iubirea vostra, normal cand 2 oameni se iubesc ai normal sa faca dragoste si cand sexul nu e bine sentimentele se duc, cand asta e problema ta atunci scriemi mes privat si te pot ajuta un pic mai mult. te pup pa

| www a răspuns:

Iti era greu de el? Nu inteleg nimic.

| deejayra a răspuns:

Nu am inteles nimic din ce ai zis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Palalila...am incercat sa citesc de trei ori.Niciodata cu succes.Treci pe la scoala daca vrei sa te ajutam.