| Scripliuc_Ion_1977 a întrebat:

Iubesc o fata dar neobisnuit ne cunoastem de 2 ani n-ar mereu nu aveam curajul sa i spun ca o iubesc mine mo rugat sa vorbesc cu ea despre acceasta dati-mi citeva sfaturi va rog. mersi

1 răspuns:
| SpeșălGirl a răspuns:

Chiar daca nu o sa ajungeti sa va casatoriti sau alte alea, iti zic doar asa ca sa prinzi ideea.Gandeste-te,daca tatalui tau,ii era rusine sa ii spuna mamei tale ca o iubeste? Tu nu mai apareai! Trebuie sa inveti,ca in viata,daca nu ai curaj nu ajungi nicaieri. Daca o iubesti spune-i, poate veti fi impreuna, asta nu te-ar face fericit? Tot ce trebuie sa faci, este sa prinzi putin curaj.Fa-o si gata! Dragostea e atat de frumoasa, de ce sa o pierzi?