| baiatu22 a întrebat:

Iubesc o fata si nu stiu cum sa ii spun dati si voi o idee.

Răspuns Câştigător
| FireNinja a răspuns:

Depinde ce varsta ai.Nu sunt mii de moduri de a o spune, doar spune-o din inimabatting eyelashes Uite un exemplu:

tu:M-am indragostit de o fata (pune aici un compliment) si chiar vreau sa stiu daca sentimentul e reciproc
eabig grine cine?
Tu:Vorbesc cu ea!

(daca e suficient de netoata sa nu se prinda ca vorbesti de ea atunci nu te merita rolling on the floor)

Bafta!

7 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Ii zici in fata ca asa e cel mai bine, nu pe mess sau alte retele de telecomunicatie, pari copil. Te intalnesti cu ea si ii zici in fata privindo in ochii ca o iubesti, o privesti in ochii ca sa ii demonstrezi ca sentimentele tale sunt sincere. Merge mereu.
Sper ca te-am ajutat. Funda? Plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

| lolly a răspuns:

Tu nici nu o cunosti si o iubesti.Stiu ca marea majoritate a populatiei va bateti joc de `iubire` o spuneti doar de forma si nici macar nu stiti adevarata valoare a cuvantului.Bai copile ` a iubii nu inseamna a placea.Bagati-va mintile in cap, nu stiti sa iubiti. Daca o placi = esti atras de ea. Ce nu intelegeti?!

| Barbiiie95 a răspuns:

Mai intai arata-i lucrul acesta prin gesturi frumoase,invitand-o undeva,prin mici atentii,si dupa aia ii spui ceea ce simti pentru ea,prinde curaj, o iei frumos de mana cu o floare in mana ii spui ceea ce simti, faptul ca te atrage si ca o iubesti. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| Pandicorn123 a răspuns:

Invit-o undeva pentru inceput dar trebuie sa ii spui tu primul ca o iubesti

| wzz a răspuns:

Te iubesc. straight face
Simplu. o.o

| Pisoiul a răspuns:

Daca iubesti o fata iesiti undeva doar voi doi si acolo ii vei spune.Nu ai de unde sa stii ce simte ea pentru tine daca nu ii spui. Daca tie rusine sa ii spui spune-i undeva cand sunteti singuri.Iesiti undeva in oras si acolo poti sa ii spui.S-au intr-un parc cum vrei tu.

| Alina_7429 a răspuns:

Poi eu cred ca ar trebui sa o inviti in oras la o terasa ceva, sa te comporti frumos cu ea [sa ii ti scaunul pana se aseaza, sa vorbesti despre ea nu despre tine] si dupa ce ati fost in oras sa i propui sa mergeti intr-un parc, alege unul mai retras, apoi asezativa pe o banca, ia-o in brate si spune-i:" as vrea sa ne cunoastem mai bine, stii mie imi place foarte mult de tine."[ma rog asta in functie de ce baiat esti, tipul care mi-a spus mie asta e un tip care nu ar jicni niciodata o fata si mi-a zis de la bun inceput ca pot sa am incredere in faptul ca oricat de suparat va fi pe mine el nu se comporta urat cu fetele, de fapt mi-a zis ca nu ii place sa le faca sa sufere] ai putea sa i zic si asta daca esti genul asta de baiat, apoi sa incerci sa i furi un sarut, daca iti va raspunde insemna ca ceva ceva simte si ea pentru tine...bafta:*:*:* sa ma ti la curet id meu: alina_annie tongue