| angelica02 a întrebat:

Il iubesc dar nu stiu cum sa ii spun voi ce sfat imi dati cum sa ii spun, ca nu pot asa din prima

Răspuns Câştigător
| Lawliet14 a răspuns:

Sunt sanse ca el sa te placa de asemenea? Este in acelasi mediu ca si tine? Ca daca nu este, mai ales, o poti tranti pur si simplu la plesneala. Daca consideri ca te faci de ras sau ceva de genul.

1 răspuns:
| SashaB a răspuns:

Eu zic sa-i spui direct bineinteles daca sunteti prieteni daca nu faceti cunostinta iesiti undeva si i spui nai ce pierde!