| Sabina_5075 a întrebat:

Iubesc un baiat deja de 2 ani si jumate, si as vrea foarte mult s-a fiu cu el, dar din pacate el are deja prietena, eu es din cind in cind cu el dar mi se pare ca el esa cu mine doar din motivul ca se plictiseste acasa, si mai vorbim pe skype, dar tot nu suntem impreuna. El imi zice ca nu isi iubeste prietena dar eu nu stiu ce s-a mai cred. Ce as putea face?!

8 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

De ce nu vorbesti cu el? Pana la urma a spus ca nu tine la prietena lui nu? Pana la urma nu faci nimic rau daca vorbesti cu el si ii spui ceea ce simti, in fond nu ai nimic de pierdut. Succes!
xoxo

| gigiro a răspuns:

Acest tip duplicitar de relatii, e dureros pentru tine. Fa cumva sa pui capat, sau macar sa afli daca te iubeste.

| Anca a răspuns:

Cred ca esti doar o amica pentru el.
Si eu ies in oras cu amici care au prietene. Asta nu inseamna ca va fi vreodata ceva intre noi.
Iar referitor la faptul ca nu-si iubeste prietena : Eu cred ca nu iubesti toate persoanele cu care ai o relatie.
Si mai cred ca, iubesti doar o singura data in viata cu adevarat.

Restul sunt doar atractii. Nu e musai s-o iubeasca, dar cu siguranta daca este inca cu ea, se simte atras de ea si mai si tine la ea.

| Castiel a răspuns:

Eu zic sa ai o discutie sincera cu toate caci eu cred ca te va refuza sau daca va accepta sansele se foloseasca de tine sunt MARI! eu zic sa iti gasesti pe altcineva... cunoaste si pe altcineva!

| Castiel a răspuns:

Daca a zis ca nu te iubeste, sorry dar asta este ^^ nu poti obliga pe cineva sa te iubeascachatterbox (in caz ca iti venea in minte) cum am mai spus, nu ramane la 1 cauta mai ales cunoaste (daca arata bine nu inseamna ca are suflet bun) cunoaste-i si sufletul urmatorului tip

| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Nu stiu ce sa spun. in ori ce caz nu cred ca pe tine te va iubi. Add me: Y! Massanger: vanilladeejay
Skype: deejay.vanilla.xd

Iti mai spun eu acolo. poate face confe :X :pwinking am ajuns sa imi dau seama ce om e cand vb. cu el pe skype. FUNDA. o sa vezi. sunt baiat si fetele masinile si sexul sunt principalele noastre subiecte de discutie. a si SPORTUL. :X.

| Sabina_5075 explică:

Crisu---- pai da am vorbit cu el, insa el nu a avut nici o reactie, eu i-am spus cal iubesc, dar el mi-a spus ca nu stie ce sa zica.pai da nu am avut nimic de pierdut insa fara nici un folos i-am spus cal iubesc...

| Sabina_5075 explică:

Castiel---pai da daca tu crezi ca este asa usor casa incerc s-a cunosc alta persoana de ce nu? il iubesc enorm de mult si nu asa renunta asa de simplu la el'sad da asa dori s-a ma iubeasca, si el pe mine, dar nu il pot obliga cum ai spus si tu. sad nu stiu ce sa fac mai pe scurt...