| IxaDeathAngel a întrebat:

Iubesc un baiat mai mic decat mine cu 1 an! El este acum cu cea mai buna prietena a mea! Cei doi se iubesc! eu m-am despartit de el pentru ea dar acum regret... el nu mai tine la mine pentru ca cineva s-a bagat si i-a spus numai minciuni! Poate nu ma credeti dar sunt distrusa pentru ca e primul baiat pe care il iubesc si am mai fost cu multi baieti! Ce pot face! Sunt disperata ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| AnNe a răspuns:

Ascultami sfatu si eu trec aproape prin asa ceva doar ca baiatu ala inca ma iubeste. uita totul fii puternica ia-o de la capat stiu mai ca-l iubesti.dar nu ai de ales daca vei fi o ceapa inchisa tot restul vietii in tine nu vei obtine nimic ascultama bine.cine rade la urma.rade mai bine.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RawrLexa a răspuns:

Pentru inceput,invanta intai sa vorbesti.:-)
si odata ce ai facut tu alegerea asta las`o asa.:d
oricum el, nu cred ca ar vrea sa mai fie din nou cu tine.
si tu daca vei insista, te va crede o nehotarata sau o disperata ^^
Scuze daca nu te-am putut ajuta =d`

| Alysée a răspuns:

Uitai pe aman2 daca ea stia ca il placi uito.are balta peste. daca il iubestia atat de tare incearca sa-l faci gelos asta te va vindeca, dar va merge doar daca el tine la tine macar un strop.