| anonim_4396 a întrebat:

Iubirea devine obsesie... iar obsesia devine pasiune! Ce ar putea urma?

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Paranoia.happy

| Libelle a răspuns:

Chestii foarte urate...Nebunie,ceva numit schizofrenie paranoida, care apoi duce la acte disperate fata de persoana respectiva-tentative de omor, psihopatie.

| elasexygagica a răspuns:

Sex turbatlove struck

| BlancaFantasma a răspuns:

Crimalaughing sau poate doar...sex(salbaticsmug?)

| iloveunicorns a răspuns:

Pasiunea va devenii morte.

| AncutzaDragutza97 a răspuns:

Pasiunea devine sex, sexul devine copii, copiii devin familie, familia devine rutina iar rutina plictiseala, plictiseala devine prostie, prostia devine nebunie, nebunia devine paranoia, paranoia devine moarte si moartea devine UNICA SOLUTIE

| NEBUNATIKU a răspuns:

O partida de sex big grin