| HCrinaR a întrebat:

,,iubirea...las-o libera. daca e a ta,sta langa tine,daca nu, inseamna ca nu a fost niciodata" sau credeti ca prea multa libertate poate afecta?

Răspuns Câştigător
| AncaBella a răspuns:

Pai sunteti doar impreuna nu casatoriti...sunteti tineri deci e normal sa fie multa libertate... daca nu acum atunci cand sa va distrati si sa va bucurati de viata?

4 răspunsuri:
| GabiArian22 a răspuns:

Acum depinde de la persoana la persoana.Sunt persoane care prefera sa fie lasate libere si persoane care au nevoie de atentie tot timpul.
Sfatul meu este sa incerci sa echilibrezi lucrurile.Vezi tu ce'i prea mult strica daca o dai in extreme nu este bine. Apare gelozia, apar crizele, apare cearta si uite asa usor vine si despartirea.
Trebuie sa iti gasesti persoana in care simti ca poti avea incredere si sa ii oferi libertatea de care are nevoie fara sa te gandesti ca poate e cu altu sau poate te inseala in fiecare zi.

| Azre a răspuns:

Nu. Atâta timp cât există sinceritate și încredere libertatea nu e o problemă!

| Oana92 a răspuns:

Nu cred ca exista termenul de prea multa libertate. Adica ori ii oferi libertate, ori nu. Si o relatie sanatoasa nu exista fara libertate.

| Liliana1981 a răspuns:

Sunt total de acord. Si nu, nu cred ca prea multa libertate strica. Daca nu e a ta poti sa faci orice, sa-i ingradesti libertatea, sa-i acoperi ochii, sa-i astupi urechile ca tot nu va fi niciodata a ta. Si nimeni nu vrea sa traiasca langa o pasare captiva intr-o colivie.