| thelowe a întrebat:

Sunteti de acord ca iubirea trebuie lasata libera; daca e ta, sta langa tine; daca a plecat, inseamna ca nu a fost niciodata a ta? sau credeti ca prea multa libertate poate afecta?

Răspuns Câştigător
| IREros a răspuns:

Pai cam aiurea intrebarea, daca persoana alaturata de iubeste sigur nu o sa aiba nevoie de libertate o sa aiba nevoie de tine. Eu unul nu ma mai satur de iubita mea, nu am nevoie de libertate pentru ca vreau sa fac orice cu ea, si cu noroc pana acum si ea simte la fel. E bine probabil sa fie lasata libera, in sensul libera sa aleaga, dar daca tu nu faci nimic in privinta ei sa o tii langa tine, va pleca.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu cred ca atat libertatea cat si,, sufocarea,, intr-o relatie are limitele ei, in mare parte sunt de acord cu ce ai scris mai sus

| Azµre a răspuns:

Nu e corect.

| Vix999 a răspuns:

laughing)))
ai lipit si tu postere pe copaci ca sa stie lumea sa ti-o returneze?

| Stanciu_Anees_1986 a răspuns:

Nu cred ca e buna prea multa libertate dar nici sa ve sufocati unul pe altul.
cred ca ar trebui sa aveti niste ''reguli'' sa le spun asa,
de obicei cand doi oameni se iubesc i-si doresc sa petreaca cat mai mult timp impreuna...

| tinutzamariutza a răspuns:

Daca e prea multa libertate atunci persoana data poate sa inteleaga pursisimplu ca tie tii indiferent si intr-un moment dat sa plece.