| tenisan a întrebat:

Iubita mea crede ca daca ma saruta nu ii va placea pentru ca sa sarutat 1 an si 3 luni cu altu iar acum spune ca nu ii va placea sa ma sarute si nu va mai vrea sa o mai faca odata intrebarea mea este:oare ii este frica sa ma sarute pentru ca crede ca nu-i va placea si nu va mai vrea? multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| AnimeKid a răspuns:

E greu sa saruti pe altcineva dupa ce ai stat 1an si 3luni impreuna!

5 răspunsuri:
| dragutza_1869 a răspuns:

Poate a gasit motivu ca sa te respinga.esti sigur ca te place? nu stiu ce sa zic. poate ii este greu dupa amintirile cu altu...

| miky_4769 a răspuns:

Poi daca s-a sarutat un an si trei luni cu altu e obosita. Are gura uscata, da-i apa. Mare realizare

| Ambrus a răspuns:

"ca crede ca"? cand ti-ai facut tema la ortografie? raised eyebrows

| Florys a răspuns:

Are dreptate, Curiosul! Merita fundita!

| EleNa_2957 a răspuns:

Eu consider ca prietena ta inca nu l-a uitat pe fostul ei prieten si inca spera sa se impace cu el si prin faptul ca nu te saruta, considera ca ii ramane fidela lui! eu iti recomand sa ai rabdare, sa incerci sa o surprinzi placut cateodata si astfel ea isi va schimba felul de a gandi! multa baftawinking