| Lilia2621 a întrebat:

Iubitul meu implineste 19 ani, suntem de 3 luni impreuna! Ce pot sa ii daruiesc?

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Orice iti permite inima si buzunarul...mergi la un magazin de cadouri si alege, e imposibil sa nu te inspire ceva!

| JohnnyBi a răspuns:

Deci e iubitul tau, tu il cunosti, stii ce ii place si ce nu si intrebi aici oameni care nu va cunosc pe niciunul din voi. genial. daca tot iti este iubit cum consideri inseamna ca stii ce si-ar dori de la tine...altfel nu iti e iubit ci doar cunostinta/amic.

| Seepty a răspuns:

Ii poti face cadou un parfum sau o bratara de argint, acum depinde si cat de bine il cunosti sau ce ii place si nu. Dar un parfum sau o bratara nu cred ca nu-i va placea mai ales ca este din partea persoanei iubite.

FUNDA?

| alezander12 a răspuns:

Prezervative ca la sigur te va!(Mici probleme tehnice, va rugam sa ne scuzati pentru incomodare)^_^

| DarkMarx123 a răspuns:

Nu ai zis cati ani are iubitul, dar orice baiat isi doreste sa i te daruiesti

| Exilee a răspuns (pentru DarkMarx123):

Exista si exceptii... Dar numai la prostii va ganditi! Daca e ziua unui baiat, fata nu poate sa-i ofere cadouri, sau si mai mult niste sentimente veritabile?