| Narcis2019372 a întrebat:

Iubitul meu si-a atins capul penisului de vaginul meu, fără sa penetreze si fără sa ejaculeze. Lichidul preejaculator nu știu dacă a existat in momentul contactului. Întrebarea mea este dacă sunt șanse sa fiu virgina si dacă îmi recomandați sa iau o pastila anticoncepțională. Țin sa menționez ca asta s-a întâmplat aseară iar mâine îmi vine ziua ovulației

11 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Virgină nu prea mai ai cum să fii, chiar dacă poate ai himenul încă intact.
Pastile... După ce ejaculează el la tine în vagin, iar tu ești în perioada fertilă. Dacă nu ai habar ce e asta, în era informației, nu te mai juca cu puța.

| Narcis2019372 explică (pentru mihai69):

Sunt șanse sa fiu însărcinată?

| mihai69 a răspuns (pentru Narcis2019372):

Zero.

| mi25 a răspuns (pentru mihai69):

N-ai citit cu atentie intrebarea. El nu a ejaculat, nu si-a bagat "puta" in scorbura placerii, este vorma si de mormânt in intrebarelaughing.

| mi25 a răspuns (pentru mihai69):

Nu este nefolositor raspunsul meu, deoarece poate asa invata ca o femeie poate ramane gravida doar daca barbatul baga stomologul invartosat in borta femeii si isi lasa laptii acolo.

| mihai69 a răspuns (pentru mi25):

Atunci explică dacă poți cum vine treaba cu "_vulvele_ mari"...

| mi25 a răspuns (pentru mihai69):

Da, aici imi cer scuze, am gresit. Ma gandeam la labii. Da, aici ai dreptate.
Eu credeam ca spui ca e gresita afirmatia cu locul himenului si ca poate ramane gravida chiar daca nu intoduce sabia in teaca.

| mi25 a răspuns:

La radio Erevan, o tipa ca tine intreaba:
- Este posibil sa raman insarcinata de la distanta?
Radio Erevan raspunde:
- Da, cu o singura conditie: distanta sa fie mai mica decat lngimea penisului partenerului tau.
Trage concluzia.
Cat priveste virginitatea fizica, deoarece pe cea psihica - atata timp cat te-ai atins de "puta" nu o mai ai - stai linistita, ca himenul nu este pe vulvele mari. Este cu un lat de "puta" mai interior.
Ce sa faci cu pastila? sa te freci intre picioare?

| KR0N5TADT a răspuns:

Dacă și iubitul tău este la fel de deștept ca tine, eu zic să vă sterilizați amândoi.

| Narcis2019372 explică (pentru KR0N5TADT):

Îți mulțumesc dar răspunsul tău nh ma ajuta, puteai pur si simplu sa răspunzi la întrebare sau sa treci peste

| Narcis2019372 explică:

Momentul *
Sunt șanse sa fiu însărcinată *