| AnaysCosmaSingerActrees a întrebat:

Iubitul meu vrea sa o facem in 3(eu, el si un baiat). Voi ce credeti sa accept?

Răspuns Câştigător
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Daca esti o fata isteata si cu mintea deschisa vei aceepta

22 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

De ce ai vrea sa faci asa ceva?

| AFR81 a răspuns:

E relatia ta, corpul tau si viata ta, fa ce vrei. Nu avem noi dreptul sa ne dam cu parerea si nici sa te judecam in caz ca accepti propunerea sau nu.

| ania a răspuns:

Dacă chiar e adevărat, nu.

| Violleta2022 a răspuns:

Ai uitat sa ne spui ce sa faceti Ana?
Sa va jucati cu papusile, sa va jucati sotron sau ce anume?
Ca la 12 ani, nu prea aveti multe optiuni, nu?
Se elimina masturbarea, ca de la ea te doare vaginul, asa ca, treci din nou la papusi, ca pe ele nu el doare nimic.

http://www.tpu.ro/......am-12-ani/

| mihai69 a răspuns:

Dacă stă el la mijloc, de ce nu?
Oricum, e vorba despre fundu' tău nu de al nostru - faci ce vrei cu el!

| Emilian65 a răspuns:

Nu, sa nu accepti acest lucru.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Asa a inceput si vedeta aia din VS si apoi plangea cu lacrimi de crocodil.

| Goete a răspuns:

Nu lua in seama cine ce spune, fa ceea ce vrei tu sa faci. Si daca vrei sa o faci cu doi deodata, fa-o si savureaza-i, termina-i pe amandoi. Si daca un baiat o face cu 2 fete, el nu e curva? Nu traim pe vremea bunicilor si nu traiesti pentru altii, ci pentru tine.

| WaterDrop a răspuns:

Ciudat sa iti propuna asta la 12 ani. Sper sa ramana doar o fantezie in mintea ta happy

| Lawliet14 a răspuns:

Sunteti in pacat rau! Iar el nu te iubeste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai 12 ani,nu?

La aceasta vastra ar fi trebuit sa ai cu totul si cu totul alte preocupari!,si cu siguranta sexul nu ar fi trebuit sa se numare printre ele!
Esti mult prea mica(dezvoltare fizica, dezvoltare psihica)!

Probabil nu intelegi acum, dar peste ani vei intelege, si vei regreta!

E de ajuns ca ti-ai inceput viata sexuala foarte timpuriu, crede-ma nu vrei sa devii curva scolii!

Dar...alegerea e a ta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evident, cheama-ti si parintii sa fie mai interesant.

| MrCaNaByS a răspuns:

E o propunere de nerefuzat, zic sa accepti ca nu se invesc oricand in viata asemenea ocazii

| TheBoyTheCool24 a răspuns:

Iti trag aia de-ti sar tobele laughing

| Ionescu_Marius_1980 a răspuns:

Depinde. Vrei sa mai fii cu el dupa?
Nu conteaza cum va decurge experienta, vor interveni interpretarile ulterioare.
Gen: Ti-a placut cu ala?
Ti-a placut mai mult decat cu mine?
Ai gemut mai mult decat la mine!
De ce te-ai si sarutat cu el?
Am vazut cum te uitai la el!
si asa mai departe.
sau pe partea cealalta,
daca el nu iti reproseaza nimic dupa, o sa ai tu ganduri:
Dar de ce nu mi-a spus nimic?
Oare nu e deloc gelos?
Asta inseamna ca nu il intereseaza?
Nu-i pasa de mine?
si uite asa se duce relatia...

| TheNigga a răspuns:

Daca vrei sa fi luata drept curva atunci da. Iti recomand oricum sa nu. Nu cred ca ar fi placut sa se auda prin cartier ca te-au penetrat amandoi de-odata.

| annonim677 a răspuns:

Nu eu zic sa il chemati si pe florin salam cu formatia, echipa lu steaua Bucuresti toti vecini din cartier si sa o faceti toti acolo pe intuneric ca salbatici.

| annonim677 a răspuns:

Daca ma gandesc mai bine tu poti sa tii-o tragi cand vrei tu cu 3 persoane cel putin, Te duci in cartieru tiganilor si le zici ca vrei pl si dau aia in tine ca surdu in clopot.

| sweetheart16 a răspuns:

Două posibilități :
1. iubitul tău e cam gay.
2. UE scrie pe tine dacă accepți.

| Tirana_Nentori_1918 a răspuns:

Paraseste-l, uita-l se foloseste de tine... Dar daca vrei poti incerca sa o faceti in 3... Vei vedea si tu cum este...

| Neagoe_Stefan_1994 a răspuns:

Eu cred ca prietenul tau e un fraier deoarece un baiat adevarat ar vrea in 3(el, tu si o alta fata) sau ca tine la tine si crede ca nu te poate satisface de unul singur asa ca are nevoie de ajutor