| Roza21 a întrebat:

Iubitul prietenei mele cele mai bune i-a spus ca are un fund cat un dulap. Asta e un compliment?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pare mai mult o jignire.

emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Bineinteles ca nu. A dat dovada de grosolanie si misoginism. Atentie...

| NickiMinaj a răspuns:

laughing)) o fi bine? meltean, in orice caz...

| Sperman a răspuns:

Depinde pe ce ton a spus-o!

| SunshineGirl a răspuns:

Nu. Poate daca ii spunea ca are fundul frumos sau ceva de genu` era considerat un compliment. Acum depinde si in ce context, o fi fost o gluma. Daca nu, sa scape de individ cat mai repede ca e un nesimtit!

| Buttercup30 a răspuns:

Nu.era compliment daca-i spunea macar ca are curu mare, sexi laughing

| didiDia a răspuns:

Nu, din contra, a jignit-o.

| Relax_7124 a răspuns:

Aaa inseamna ca i-a zis ca are fundul prea mare

funda?puppy dog eyes

| Lylly a răspuns:

Eu nu cred ca este un compliment depinde de glumele si de alinturile lor.
Daca as fi fost in acea situatie pentru mine ar fi fos o jignire...

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Pentru prietena da e un compliment laughing pentru dulap e o jignire laughing: )) laughing

| Lorena_9308 a răspuns:

Dupa parerea mea nu e un compliment sa i spui une femei ca e grasa, insa cine stie, poate asa o alinta el( desi ma indoiesc)

| Noonee a răspuns:

Poate pentru ei da laughing

| TotEu_8405 a răspuns:

Depinde de marimea dulapului rolling on the floor