| Iulia20 a întrebat:

ieri era pretenul(iubitul) prietenei cele mai bune(care era si prieten cu mine) in toaleta fetelor fuma iar eu l-am prins si i l-am aratat prietenei mele(care nu suparta ca el fuma si el a spus ca nu mai fumeaza)si asa l-a prins si s-au despartit.
Credeti ca e bine ce-am facut sau trebuia s-o trades pe prietena meahappy?
-funda+votbig grin

Răspuns Câştigător
| 愛日本 a răspuns:

Ai făcut foarte bine deoarece el o minţea şi până la urmă tot adevărul e mai presus de minciună.

5 răspunsuri:
| SimoDR a răspuns:

A alege sa taci este o virtute. Trebuie doar sa stii cand sa faci asta. Intamplarea de care spui tu era momentul ideal. Da, trebuia sa iti vezi de treaba si sa nu dai raportul repede. Daca fuma e treaba lui si daca prietena ta nu il mirosea, e treaba ei. Sunt lucruri marunte in viata care fac greutati altora. Pentru asta ei te vor taxa, deci ai grija data viitoare.

| allymiki a răspuns:

Da ai facut foarte bine.si daca tine la ea se lasa de fumat si se intoarce la eawinking in felu` asta ii demonstreaza si cat de mult tine la ea. Nu iti fa griji

| Jessi1234567890 a răspuns:

Pai eu cred ca nu ar fi trebuit sa procedezi chiar asa ar fi trebuit de exemplu sa ii spui prietenei tale,, hai pana la baie''. Daca el tinea la ea atunci nu o mintez. e bine ce iai aratat cine era cu adevarat.

| boghi98 a răspuns:

Nu ar fi trebuit sa spui pentru ca nu ti-a cerut nimeni sa ii spui daca te-ar fi intrebat prietena ta atunci puteai sa ii spui ca sa nu o minti. Ar fi bine sa ii ajuti sa se impace si pe viitor sa nu mai spui lucruri daca nu te intraba cineva.big grin funda plzzzz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una as fi vorbit cu el mai intai si las fi intrebat de ce o inte pe prietena mea...m-as fi gandit mai intai la cat de bine se inteleg(iubesc) ca apoi sa ma gandesc daca sa iii spun