| Iancugeorgiana a întrebat:

L-am intrebat acum cateva zile pe fostul meu prieten daca vrea sa ne mai impacam.El mi-a spus ca nu vrea,si i-am spus sa se mai gandeasca, sa ne mai dam o sansa, macar cateva zile de proba sa vedem cum merge si el mi-a spus ca se mai gandeste si sa intru pe mess sa vorbim dar au trecut 4 zile si el nu mi-a spus nimic pe mess, cu toate ca intra mereusad.Si ieri era afara, s-a uitat la mine dar nu mi-a zis nimicsad.
Credeti ca mai are rost sa mai astept raspuns de la el?sad
Credeti ca si tacerea lui este un raspuns?sad

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu cred ca baiatul asta nu te merita si nu are nici un rost sa ti mai pierzi timpu asteptand un semn din partea lui, daca in 4 zile nu ti a dat nici un raspuns inseamna ca nu mai vrea

| Merry24 a răspuns:

In aceeasi situatie sunt si eu dupa o relatie de 4 ani si el mi-a zis ca nu vrea sa ne mai impkm dar lasa timpul sa decida...sa vada daca ii este bine cu tine si daca te-a iubit poate se intoarce daca nu fii puternik si mergi mai departe.pup

| madalina_4528 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa il uiti decat sa te tot rogi de el si mai tarziu sa iti para rau