| Iancugeorgiana a întrebat:

L-am intrebat pe fostul meu prietenluni seara daca vrea sa ne impacam si sa mai dam relatiei noastre o sansa si el mi-a spus va se mai gandeste si imi va spune.Au trecut 2 zile si el nu mi-a spus nimicsad.
Oare sa mai astept? s-au si tacerea lui este un raspuns?sad

6 răspunsuri:
| Mairead a răspuns:

Ai rabdare dupa ce s-a gandit el iti va da un semn

| rousz a răspuns:

Buna scumpa mea! Da-i timp, tu nu-i mai da nimic, nu-l stresa si stai mai la distanta inca 3-4 zile, iar dupa aceste zile eu spun mai bine asa, intalniti-va si discutati, daca baiatul ti-a spus ca se va mai gandi inseamna ca are ceva dubii! da-i intalnire si vorbiti mai clar, lamuriti si poate poate va fi bine! ai grija de tine!

| alecsalecs a răspuns:

Eu nu te as sfatui sa l mai cauti daca el nu ti mai da nici un raspuns! Lasa lucrurile asa cum vrea el. Fara sa l mai cauti si sa mai vorbesti cu el ok? sub nici o forma la telefon pe mess sau eu mai stiu pe unde ok? Poate asa daca te mai doreste in viata lui si i se face dor de tine cu siguranta te va mai cauta daca nu asta e Next Boysfrends ok?
Fundita?

| x3Ad a răspuns:

Poate ar trebui să-l contactezi să afli decizia finală.

| MrawrrD a răspuns:

Eu zic sa mai astepti putin, poate are nevoie de mai mult timp sa se gandeasca. daca vezi ca nu mai da nici un semn de viata, suna-l si afla ce crede. Bafta! :*

| tyby23 a răspuns:

Trebuie sa il contactezi cand ai timp. Tacerea nu e un raspuns. poate are treaba... Contacteazal si intreaba-l fiindca trebuie sa stiiwinking Dar orice ar fi sa nu fi trista happy