| Roberta00 a întrebat:

L-am refuzat cand a vrut sa ma sarute cu toate ca si eu voiam acelasi lucru.Acum m-am dus eu la el si l-am sarutat, cu toate ca nu voia acest lucru.Cum sa fac sa il castig din nou? Cum sa il fac sa ma placa?

3 răspunsuri:
| 0IoAnA0 a răspuns:

Nu prea ai obtiuni decat ca tu trebuie sa vorbesti cu el...si de acolo trebuie sa se intample ceva mai departe bafta!

| stelau a răspuns:

Poate el a crezut ca tu l-ai refuzat deoarece nu il iubesti, si a doua zi ai mers la el sa il saruti din mila sau ceva de genu.Sau poate el te iubeste si nu s-a suparat si vrea sa te ''fiarba'' putin.Nu-i da atentie nici tu si ai sa vezi ca se v-a intoarce la tine.Bafta!

| MariaaaaLm a răspuns:

Poate ca a crezut ca il inseli