| NighTMaRe_2943 a întrebat:

La 11 ani si jumate un baiat cam de cati centimetri ar trebui sa aiba penisul? 1. cand e sculat si 2. cand nu e plss am nevoie happy

Răspuns Câştigător
| ovidius a răspuns:

5-6 cm e bine. Sculat.
Creşte el, n-ai frică.
Da' de ce întrebi? Ai complexe? rolling on the floor

8 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

La ce ai, ma nevoie? Va jucati cu putele in nisip si cine o are mai mare ia o parcela mai mare din cutie?
La 11 ani altele ar trebui sa aveti voi in cap, nu sex si penisuri.Si voi la 11 ani aveti si erectii?

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Deci tu la chestia asta te gandesti la varsta ta?

| fokker a răspuns:

2.nu conteaza
1.8-9 cm laughing)

| JustMe_8048 a răspuns:

laughing 6 cm baa esti prost.pai eu la 15 ani o am de 17 cm cand e in erectie...*** daca vr sa creasca treci la metoda naturala sh freaco ca creste.laughing daca acum nu cand altadata

| niku93 a răspuns:

Opt-noua...zeci de centimetriilaughing

| NighTMaRe_2943 explică:

Nu laughing. Frate am crezut ca-i mica la 8 cm sculata... laughing mersi anticipat

| Hades09 a răspuns:

Doamne copile stai linistit ca pana te casatoresti o sati creasca...fi tu numai cu burta pe carte laughing.