| TaraXdd a întrebat:

La cati ani credeti ca e bine sa ai primul prieten?hee hee

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Onn3 a răspuns:

Important e sa tii la baiatul respectiv ca prieten poti sa-ti faci si la 10 ani doar stii bine, copii s-au emancipat.Cel mai bine pe la 14 ani deoarece gandesti mai bine.

| Spinoasa a răspuns:

15-16 ani happy

| DeeaMarry a răspuns:

De la 12-13 ani. Dar depinde si de ce presupune prietenia asta...

| Ynutza13 a răspuns:

12-13...depinde de fiecare. Uniii pot avea primul prieten la 18 ani.

| Ali191 a răspuns:

La 12-14. Cam asa. Dar nu te grabi, pina nu gasesti persoana potrivita pentru o relatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci cind intilnesti persoana potrivita.Numai bine.

| stakone a răspuns:

La 60 de ani si primesti cadou si un violrolling on the floor)

| andra97puf a răspuns:

Dupa parerea mea de la 15.pentru ca esti suficient de matur si la varsta asta chiar te poti indragosti adica, de exemplu la 12 ani ce poti sa stii esti doar un copil.Deci 15. Funda?

| diamondgirl a răspuns:

Buna!happydepinde de fiecare om:daca esti mai timida iti faci un prieten mai greu dar daca esti mai "tupeista"(ca sa zic asa)iti faci un prieten mult mai devreme...primul mew "prieten" l-am avut la gradinita.bine nu era chiar un prieten era doar o simpla copilariie.dar primul meu prieten a fost la 13 ani... sper ca te-am ajutat macar putin paa!:*

| Kamelyia a răspuns:

Hmm... nu stiu eu l-am avut la 13. fiecare cu norocul luii.:*

| Andorca_Camelia_1997 a răspuns:

Pai eu ca e bine sa ai primul prieten da la vreo 12-14 asa am avut eu acum depinde de tine.