| alina_7563 a întrebat:

La ce pret este un test de sarcina? Imi poate spune cineva?

25 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Intre 7 lei si 14 lei.

| cioko19 a răspuns:

Buna!

Test de sarcina Minut: intre 4 - 5 lei

Test de sarcina Barza: 9-11 lei

Test de sarcina Surecheck: intre 12-15 lei

Depinde, caci sunt alte preturi peste tot. Depinde si in ce oras stai si in ce farmacie mergi, preturile difera foarte mult.

Poti merge intr-o farmacie, o intrebi pe farmacista ce fel de teste de sarcina are si intrebi si pretul.

Gasesti intre 4 si 15 lei sigur.
O zi buna!

Janina
| Janina a răspuns:

In jur de 10 lei

| MisterKat a răspuns:

Gasesti si gratis la centrele de planificare familiala din judetul tau.

O seara buna!

Daniel

Alte răspunsuri
| smooth a răspuns:

12-15 cam asa

| frumusica80 a răspuns:

Depinde de test eu am cumparat cu 20 eu acum depinde de preturi..pa

Răspuns utilizator avertizat
| buburuzaucigasa a răspuns:

Iarna trecuta ia-m luat unei prietene care avea nevoie si am dat in jur de 12RON dar cred ca sunt si mai ieftine sau mai scumpe.

| mcrenma a răspuns:

Pana in 15 lei sigur happy

| lauracostina a răspuns:

Eu am gasit cu 3 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

6, 7-10-12 roni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar10 lei draga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la 7 lei in suswinking...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti la kaufland, daca ti-e rusine sa ceri de la farmacie.nu mai stiu sigur cat era 3, 8 lei parca. are teste si de ovulatie alea sunt mai scumpe. Gasesti in zona cu produse cosmetice. unde sunt si plasturi si chestii dintr-astea. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.premii.joo.ro/danyelos.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intre 5 si 15 ron

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde intre 9 si 15 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cat de bun vrei sa fie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3. 50-depindende de firma barza eu stiu ca e cel imi scump la 20lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la 4 lei pana in 15 lei.depinde si de unde anume vrei sa cumperi.preturile difera peste tot

| claudya21 a răspuns:

In jur de 15 lei cel mai bun se numeste 'doctor la tine acasa'.

| Coynaka a răspuns:

Intre 10 si 20 lei

| iulia_4694 a răspuns:

Scumpo, cel mai ieftim este 1o lei adica 100 de mii numit barza dar poti incerca si sure la 2o de lei