| ionicabubulina112112 a întrebat:

La ce se uita prima data o fata cand vede un baiat?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dar tu cand vezi un om la ce uiti? la fața ei desigur, iar atracția este involuntara

| corbulalbrosu a răspuns:

Depinde: marca masinii si pe urma probabil grosimea portofelului. big grin

| Frank51 a răspuns:

Se uita la suflet, au un detector de stari emotionale.

| Sofer a răspuns:

Se uita dacă e frumos, frezat cu mușchi. La mașină și dacă e gros în punga. Rar fete care se uita la caracterul omului și accepta și cu defecte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai explicâne, că doar tu ești fata.
La postura, la vibe-ul care-l emana bun sau nașpa, nu contează prin caracterul lui. Femeile sunt master readers cand vine vorba de limbaj non-verbal.

| brokxy a răspuns:

Eu sincer la față și la burtă, NU IMI plac deloc băieții cu burtă

| Paul754880338 a răspuns:

La ochi si la buze.

| BuBBlesykeSs a răspuns:

La umflatura din pantalonii

| Bozgi200 a răspuns:

Pe mine m-a studiat de la departare, comportament, grup prieteni si istoric laughing)
Pe ea o interesează mai mult caracterul. Depinde, fiecare fata are metoda ei de selecție.

| barabuleharlau a răspuns:

La baiat