| want2bMajestic a întrebat:

La ce va duce gandul cand auziti ceva de genu... iubesc dragostea amara?

Răspuns Câştigător
| jani a răspuns:

Cred ca....placerea de a suferi...sau stii ca suferi dar tot iubesti...

15 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Oameni a caror dragoste nu se concretizeaza, din motive diferite: dezamagire profunda din partea partenerului, abandonare, mahnire, nestatornicie in sentimente, inconstanta, tradare.In astfel de situatii iubirea lasa un gust amar...

cami
| cami a răspuns:

O dragoste neimplinita!

eileen
| eileen a răspuns:

Oameni care se complac intr-o relatie care nu le aduce satisfactie.

| Sara2 a răspuns:

Iubesc suferinta.....asta inteleg eu

Janina
| Janina a răspuns:

Aia care deja o dau in tragic...si le place sa exagereze.

| JustMeFlory a răspuns:

Iubesti ceva care nu te face fericit! desi stii acest lucru tot continui sa iubestiii...

| borsec a răspuns:

Iubire tradata

| DiMoDi a răspuns:

La un/o masochist/ă... cum să "iubeşti" o dragoste amară?:O
Dragostea trebuie să-ţi dea aripi nu să ţi le frângă! sad

| Krina a răspuns:

La o persoana careia ii place sa traiasca relatii esuate si imposibile.

| chikitoka a răspuns:

Neimplinirea dragosteitongue

| loredanarotariu a răspuns:

Ca le place bataita.

| gabrielutzu a răspuns:

Sado-masochism...:laughing

Răspuns utilizator avertizat
| blackkrose a răspuns:

In iubire is si lucruri dulci dar si amare. daca nu ar di putin amara nu ai mai simti gustul dulceluitongue

| altul a răspuns:

Iubeste dragostea amra adica
iubeste din interes, dragoste fara sens doar pentru bani averii.