| chuckie a întrebat:

La ce varsta ar fi normal sa se dezvirgineze un baiat, si cat de dureros este?
Tnxhappy

Răspuns Câştigător
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Wtf nu asculta frate ce zic cei de mai sus.Nu te doare nimica, nici nu simti cand ti se rupe ata.Si varsta normala de dezvirginare? Pai avand in vedere tinerii din ziua de azi 14 ani in cazul baietilor si 12-13 ani in cazul fetelor(ca sunt foarte naive).Dar u poti sa o faci cand vrei nu este o varsta anume

10 răspunsuri:
| Lilia2621 a răspuns:

Cu cit incepi viata sexuala mai tirziu, cu atit durerile sunt mai mari, dar nu e bine pentru sanatate sa te dezvirginezi pina la 17 ani deoarece pe parcursul vietii pot aparea probleme genitale. Si cred ca e normal sa te dezvirginezi de la 17 in sus, dar de dureri nimeni nu scapa. Stiu ca prima data te doare, a doua oara mai putin.

| Jigsaw a răspuns (pentru Lilia2621):

Nu-i adevarat ca, cu cat esti mai batran cu atat durerile sunt mai mari.Si nici nu dauneaza sanatatii sa te dezvirginezi mai tanar de 17.Documenteaza-te inainte sa dai sfaturi.

| Lilia2621 a răspuns (pentru Jigsaw):

Nu inteleg care e problema ta, dau ce sfaturi vreau eu. Si nu iti fa griji ca m-am docomentat destul si stiu aceste lucruri de forte mult timp. Am o ruda ginecolog care ma informat despre aceste lucruri, si plus la asta am citit si pe net.

| iloveunicorns a răspuns:

Pe băieţi nu ii doare nimic. Normal, dezvirginarea si la barbat si la femeie se face după căsătorie, dar adoleşcenţii, se dezvirginează cu creionu la 14 ani ·_·

| mytzzy_8364 a răspuns:

Baieti acum inceap sa se dezvirgineze la varsta de 14 ani in sus si nu stiu cat de dureros este pentru ca sunt fata si nu am trecut:*

| YoungHomie a răspuns:

Sunt fata dar stiu cateva lucruri. in primul rand nu conteaza la ce varsta se dezvirgineaza un baiat fiecare o face cand o simte. nu se gandesc ei la astalaughing si nu e deloc dureros. dar am citit undeva k foarte rar se intampla sa doara dar foarte rar depinde... si da adevarul este ca deja baietii incep la varste mai fragede big grin dar ce sa-i faci fiecare facece vrea

| Doηηa a răspuns:

Nu cred că doare.

| covaci101 a răspuns:

Dacă eşti încă virgin nu te grăbi şi nici nu te mai gandi la asta! Cel mai bine şi indicat ar fi să încerci la varsta de peste 17 ani şi stai liniştit că nu te doare! Puţin mai dureros va fi pentru fete.

| Sociopat a răspuns:

Deci normal e la +18.Si legat de durere nu te lua dupa restul! Doare de mori iti vine sa ti-o tai de durere deci pe bune mooooori.laughing

| Andreicoolteatru a răspuns:

Deci cunosc multi care sau dezvirginat de la 14 ani dar mai cunosc pe cineva care sa dezvirginat la 10 ani dar dupa sfatul meu la 18 ani e cel mai perfect