| koopman a întrebat:

La ce varsta ar trebui sa vina sperma?

Răspuns Câştigător
| Marius2011 a răspuns:

Depinde de persoana la alti de la 11 ani la alti de la 10. alti de al 12-3 nu este la fel la toti. pentru ca nu suntem toti la fel

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pe la 13 ani.

| TeoPT a răspuns:

11-14 ani în majoritatea cazurilor. Știu pe unul care zice că i-a venit de la 8, dar nu prea îmi vine să-l cred.

Baftă

| Tigrilă a răspuns:

De obicei vine odata cu pensia!

| rolfenstein a răspuns:

Odata cu venirea ultimei pensii.

| koopman explică:

Pei eu am 11 ani si inca nu mi-a venit cat mai astept?

| Pisoiul a răspuns:

Pai cand ai primul orgasm.De obicei incep sa se dezvolte la 10 ani.Deci de la 10-11 ani.Vei putea ejacula.

| Baal a răspuns:

Inceaca sa iti iei carnea in mana, de curiozitate...si sa o freci...caat mai mult si vei afla daca ti'a datlaughing