| AndreiMihnea a întrebat:

La varsta de 11 ani si 11 luni este normal ca inca sa nu iti vina sperma

10 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

La varsta mea de 23 de ani 10 luni este normal sa-mi fac cruci cand vad ce scrieti, voi copii, de 11 ani si 11 luni? doamne apara.eu nu stiam ce-i aia la varsta ta! stiam de masinute teme mancare somn si iar joaca! ce dracu-i cu voi? de ce sariti peste copilarie? voi nu aveti idee ce pierdeti? de ce va vreti oameni mari?! om mare si minte de 11 ani..frumos am ajuns..si pun pariu ca vrei sa fii ceva in guvern, k at jur ma arunc in mures

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nasol, daca nu ti a venit pana la varsta asta nu ai sa poti sa mai fu.ti toata viata.

| ooOOMrDibbsOOoo a răspuns:

Mie mi-a venit la 14 -15 ani, bucura-te ca poti sa dai o laba fara sa te strige astia ursulet, ca lasi urme!

Răspuns utilizator avertizat
| KillingIsMyHobby a răspuns:

Du-te, maică, la joacă, lasă TPU! De spermă te interesează pe tine acum?

| ionutaby a răspuns:

La varsta 11 ani si 11 luni ar trebui sa vina sfarsitul lumii, intelegi 4 x 11, cam ciudat ...sa fi si in ziua a 11 a luniistraight face

ANYWAY....NU VA MAI GANDITI LA ASA CEVA LA 11 ani 11 luni si 11 zile:!

| costellupusor a răspuns:

Ma,la mine a venit la 13 paremisehappyAsha ca stai linishtitbig grin

| simonikxd a răspuns:

WTF ce oameni :O normak k... nu enormal sa iti vina ai 12 in *** asteapta pana la
14-15 ani

Răspuns utilizator avertizat
| Roby_Ladar_1999 a răspuns:

Mah nebunule uh la sperma te gandesti laughing)... mi-e mi-a venit la 13 jum! mai asteapta!